نمايشگاه ياد ياران در بهنمير برپا می شود
مدير مسئول كانون فرهنگي و هنري شهيد مير صادق شفيعي از برپايي نمايشگاه عکس و کتاب با عنوان ياد ياران به مناسبت هفته دفاع مقدس توسط اين كانون در بهنمير به مدت شش روز خبر داد.

كانون فرهنگي و هنري شهيد مير صادق شفيعي بهنمیر

به گزارش نیشا نیوز؛ علي بيگلري، مدير مسئول كانون فرهنگي و هنري شهيد مير صادق شفيعي بهنمير به خبرنگار خبرگزاري شبستان گفت: نمايشگاه عکس و کتاب با عنوان ياد ياران به مناسبت هفته دفاع مقدس از امشب 27 شهریور تا چهارشنبه 2 مهر  به مناسبت هشت سال  دفاع مقدس توسط اين كانون در جوار مسجد صاحب الزمان (عجل الله تعالی و فرجه الشریف) در بهنمير به مدت شش روز برپا می شود.

وي، آشنا شدن جوانان و نوجونان با اهداف دفاع مقدس و آرمان هاي شهدا و رزمندگان را از اهداف برپايي اين نمايشگاه دانست و اظهار كرد: این نمایشگاه در پنج غرفه شامل بقیع، معبر شهدا، یادمان شهدا، شهید محل از کودکی تا شهادت (شهيد مير صادق شفيعي) و کتاب و برنامه جانبی با مسابقه نقاشی دائر می شود.

بیگلری بر لزوم تهیه کتاب های دفاع مقدس با هدف نشر ارزش های آن دوران پرحماسه برای استفاده نسل نوجوان و جوان تاکید کرد و گفت: اعضای کانون فرهنگی و هنری شهيد مير صادق شفيعي به ویژه کتابخانه این کانون در برپائی این نمایشگاه نقش فعالی دارند.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0
  • اولین نظر را شما بدهید