مراسم اختتامیه ایستگاه نشاط ساحل سالم  بهنمیر برگزار شد

مدیرطرح ساحل سالم بهنمیر در مراسم اختتامیه ایستگاه نشاط طرح ساحل سالم شهر بهنمیر گفت: اجرای برنامه‌های مختلف در طرح‌های سالم‌سازی دریا در راستای ارتقای فرهنگ جامعه است.

 

 

به گزارش خبرنگار نیشا نیوز، مراسم اختتامیه ایستگاه نشاط طرح ساحل سالم شهر بهنمیر روز جمعه در ساحل میرودسر این شهر برگزار شد.

غفاری ضمن ابراز خرسندی از اجرای موفق طرح ساحل سالم در بهنمیر گفت: تلاش همه ی دست اندرکاران برنامه ساحل سالم این بود که بتوانند با گنجاندن برنامه های شاد و مفرح، رضایت خاطر میزبانان و مهمانان این شهر را بدست آورند.

 

غفاری با اشاره به اینکه در سال بعد برنامه های متنوع تری در جشنواره ساحل سالم بهنمیر برگزار شود، تصریح کرد: در هر برنامه ای نقاط قوت و ضعفی وجود دارد، که انشاالله مردم شهر و گردشگران شرکت کننده در جشنواره، ضعف های این جشنواره را بر ما می بخشایند.

وی هدف از اجرای این طرح را غنی سازی اوقات فراغت مردم بومی و مسافران تابستانی در سواحل و تفرجگاه های مازندران دانست و اظهار داشت: اجرای برنامه‌های مختلف در طرح‌های سالم‌سازی دریا در راستای ارتقای فرهنگ جامعه است.

غفاری خاطرنشان کرد: از همه ی عزیزانی که در این روزها با قدمهایشان باعث قوت گرفتن برنامه شدند تشکر ویژه دارم وهمچنین از دانشگاه پیام نور واحد بهنمیر که حمایت ویژه ای از اختتامیه ایستگاه نشاط نموده اند قدردانی می نمایم. انشالله که ماهم توانسته باشیم لحظات شاد و مفرحی را برای این عزیزان مهیا کنیم.

در انتهای برنامه نیز ازمسئولین شهری و عوامل اجرایی برنامه ساحل سالم بهنمیر تقدیر و تشکر بعمل آمد .

 

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0
  • اولین نظر را شما بدهید