بهره برداری ازخانه بهداشت روستای دارابدین روشن بهنمیر
با زمین اهدایی مادر شهید عباسعلی نوروزی 

خانه بهداشت روستای دارابدین روشن احداث و به بهره برداری رسید 

به گزارش خبرنگار نیشا نیوز از بهنمیر در مراسمی با حضور حجت الاسلام محمدحسین شریف تبار امام جمعه بهنمیر،حاج قدرت کریمیان رئیس شورای شهر بهنمیر،مهندس مجتبی حبیب نژاد بخشدار بهنمیر، دکتر نبی زاده مدیر شبکه بهداشت و درمان بابلسر، دهیار و شورای اسلامی روستای دارابدین روشن مرکز بهداشتی درمانی این روستا افتتاح و به بهره برداری رسید.

در این مراسم مهندس مجتبی حبیب نژاد بخشدار بهنمیر با بین اینکه اقدامات دولت تدبیر و امید در تمام حوزه ها خصوصا حوزه سلامت بی نظیر است،بیان داشت: بعد از روی کارآمدن دولت تدبیر و امید شاهد اقدامات موثر و ارزشمندی در زمینه کاهش هزینه های درمانی در سطح کشور بودیم.

وی احداث خانه های بهداشت در سطح روستاها را گامی موثر جهت ارتقا طرح تحول نظام سلامت دانست و گفت: امیدوارم با افتتاح این خانه های بهداشت بخشی از مشکلات روستاییان در حوزه بهداشت حل شود.

حبیب نژاد نعمت سلامتی را بسیار مهم و ارزشمند دانست و افزود: رسیدن به رشد و توسعه تنها در کنار سلامت و آرامش معنا می یابد.

بخشدار بهنمیر در پایان با تقدیر از عمل شایسته مادر شهید امدادگر عباسعلی نوروزی اذعان کرد: همه ما مسئولان باید قدران ایثار و فداکاری شهدا و خانواده های آنها باشیم.

در ادامه دکتر محسن نبی زاده اظهار کرد: باید سعی شود تمام کارها را به نام شهدا سند بزنیم تا یاد و نام آنها برای همیشه در ذهن ما بماند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان بابلسر با بیان اینکه تمام تلاش ما ارائه خدمات مطلوب به مردم است،بیان کرد: در راستای برنامه ریزی دولت تدبیر و امید با رهنمود مقام معظم رهبری قرار شد برای تمام روستاهای کددار احداث خانه بهداشت در دستور کار قرار گیرد.

نبی زاده با اشاره به بهره برداری از 1400خانه بهداشت در سطح کشور و افتتاح 120خانه بهداشت در مازندران عنوان کرد: هفت خانه بهداشت نیز در شهرستان بابلسر افتتاح و به بهره برداری رسید.

وی افزود: خانه بهداشتی که امروز شاهد بهره برداری آن هستیم با مساحت 70مترمربع و اعتباری بالغ بر 100میلیون تومان از محل اعتبارات دانشگاه علوم پزشکی با در اختیار گذاشتن تجهیزات لازم آماده خدمات رسانی به مردم است.

نبی زاده همچنین با بیان اینکه دهیاری و شورای اسلامی این روستا نیز هزینه ای را متقبل شده است، گفت: در این مراکز علاوه بر ارائه خدمات بهداشتی درمانی هفته ای دو بار پزشک عمومی حضور یافته و به ویزیت بیماران می پردازد.

مجموع رتبه (0)

0 از 5 ستاره

ارسال نظر به عنوان مهمان

پیوست ها

امتیاز این آیتم :
0
  • اولین نظر را شما بدهید